Ooyala (7.x-3.5) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: content
ka: კონტენტი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: view
ka: ნახვა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Time
ka: დრო

en: Length
ka: სიგრძე

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Processing
ka: დამუშავება

en: @type: updated %title.
ka: @type: განახლებულია %title.
