Ooyala (7.x-3.5) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Time
my: အချိန်

en: Length
my: အရှည်

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။
