Ooyala (7.x-3.6) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: content
mn: агуулга

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: view
mn: харах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: none
mn: хоосон

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Time
mn: Цаг

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Processing
mn: Боловсруулж байна
