Ooyala (7.x-3.6) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: content
sl: vsebine

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: view
sl: pogled

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: none
sl: nič

en: Import
sl: Uvozi

en: Time
sl: Čas

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Processing
sl: V obdelavi

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sl[0]: Element je bil uspešno obdelan:
sl[1]: @count elementa sta bila uspešno obdelana:
sl[2]: @count elementi so bili uspešno obdelani:
sl[3]: @count elementov je bilo uspešno obdelanih:

en: @type: updated %title.
sl: @type: posodobljen %title.

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.
