Ooyala (7.x-3.6) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: view
ku: پیشاندان

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: none
ku: هیچ

en: Import
ku: هاوردن

en: Time
ku: کات

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: @type: updated %title.
ku: @type نوێکرایه‌وه‌%title.

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: @type %title has been updated.
ku: @type %title نوێکرایه‌وه‌.

en: The post could not be saved.
ku: بابه‌ت پاشه‌که‌وت نه‌کرا.
