Ooyala (7.x-3.6) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: content
mr: मजकूर

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: unknown
mr: अज्ञात

en: view
mr: दाखवा

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: none
mr: काहीच नाही

en: Import
mr: आयात

en: Time
mr: वेळ

en: Length
mr: लांबी

en: @type %title has been updated.
mr: @type %title संग्रहीत केले
