Ooyala (7.x-3.6) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି
