Ooyala (7.x-3.6) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: content
te: విషయం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: unknown
te: తెలియని

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: view
te: వీక్షించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Time
te: సమయం

en: Features
te: విశేషాలు

en: Processing
te: ప్రాసెస్ చేస్తున్నాం
