Ooyala (7.x-3.6) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: content
th: เนื้อหา

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: none
th: ไม่มี

en: Import
th: นำเข้า

en: Time
th: เวลา

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Video
th: วีดีโอ

en: Processing
th: กำลังดำเนินการ

en: @type: updated %title.
th: @type: ปรับปรุง %title.

en: pixels
th: พิกเซล

en: @type %title has been updated.
th: อัพเดต @type %title แล้ว

en: The post could not be saved.
th: ไม่สามารถบันทึกเนื้อหานี้ได้

en: An error occurred and processing did not complete.
th: เกิดข้อผิดพลาดบางประการและไม่สามารถดำเนินการให้เสร็จสมบูรณ์ได้
