Ooyala (7.x-3.6) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: content
uk: матеріал

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: unknown
uk: невідомо

en: Tags
uk: Теґи

en: view
uk: переглянути

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: none
uk: немає

en: Import
uk: Імпортувати

en: Default content type
uk: Тип матеріалу базово

en: Time
uk: Час

en: Length
uk: Довжина

en: Player
uk: Програвач

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Channel
uk: Канал

en: Labels
uk: Мітки

en: Features
uk: Властивості

en: Video
uk: Відео

en: Metadata
uk: Метадані

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Processing
uk: Обробка

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
uk[0]: Вдало оброблено @count позицію:
uk[1]: Вдало оброблено @count позиції:
uk[2]: Вдало оброблено @count позицій:

en: @type: updated %title.
uk: @type: %title оновлено.

en: Preview image
uk: Ескіз зображення

en: pixels
uk: пікселів

en: Please select
uk: Будь ласка, зробіть вибір

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: @type %title has been updated.
uk: @type %title було успішно оновлено.

en: The post could not be saved.
uk: Не вдалося зберегти публікацію.

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: An error occurred and processing did not complete.
uk: Сталася помилка й обробка не була завершена.

en: No Preview Available
uk: Попередній перегляд недоступний

en: Video thumbnail
uk: Відеомініатюра
