OPAC (7.x-1.0-alpha2) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ
