OPAC (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: type
mn: төрөл

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Url
mn: Хаяг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Refine
mn: Сайжруулах

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Add content type
mn: Агуулгын төрөл нэмэх
