OPAC (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Test
os: Тест

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
