OPAC (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (36 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Author
af: Outeur

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Test
af: Toets

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: type
af: tipe

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Header
af: Hoof

en: Filter
af: Filtreer

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Operation
af: Operasie

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Refine
af: Verfyn

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Show only items where
af: Vertoon slegs items waar

en: Create @name
af: Skep @name

en: Library
af: Biblioteek
