OPAC (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Author
et: Autor

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: type
et: tüüp

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Header
et: Päis

en: Filter
et: Filtreeri

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Items
et: Kirjed

en: Operation
et: Operatsioon

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: any
et: suvaline

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Show only items where
et: Näita ainult sisu, kus

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: About
et: Programmist

en: Create @name
et: Lisa @name

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Add content type
et: Lisa sisu tüüp

en: New field
et: Uus väli

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
et[0]: Kas sa oled kindel, et tahad selle kirje kustutada?
et[1]: Kas sa oled kindel, et tahad need kirjed kustutada?

en: and where %property is %value
et: ja kus %property on %value

en: where %property is %value
et: kus %property on %value

en: and where
et: ja kus

en: Weight for @title
et: @title kaal
