OPAC (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (55 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Author
el: Συντάκτης

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Test
el: Δοκιμή

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: type
el: τύπος

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Operation
el: Λειτουργία

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: Refine
el: Εμπλουτισμός

en: Undo
el: Αναίρεση

en: any
el: οποιοδήποτε

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: Show only items where
el: Να εμφανιστούν μόνο τα στοιχεία όπου

en: About
el: Περί

en: Create @name
el: Δημιουργία @name

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Add content type
el: Προσθήκη τύπου περιεχομένου

en: New field
el: Νέο πεδίο

en: Date type
el: Τύπος ημερομηνίας

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
el[0]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αντικείμενο;
el[1]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτά τα αντικείμενα;

en: and where %property is %value
el: και όπου %property είναι %value

en: where %property is %value
el: όπου %property είναι %value

en: and where
el: και όπου

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
