OPAC (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (55 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Author
lv: Autors

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: type
lv: veids

en: Content type
lv: Satura veids

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Header
lv: Galvene

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Items
lv: Vienumi

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Operation
lv: Operācija

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: any
lv: jebkurš

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Show only items where
lv: Rādīt tikai vienumus, kuriem

en: About
lv: Par

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Add content type
lv: Pievienot satura veidu

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Date type
lv: Datuma tips

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lv[0]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo ierakstu?
lv[1]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos ierakstus?

en: and where %property is %value
lv: un kur %property ir %value

en: where %property is %value
lv: kur %property ir %value

en: and where
lv: un kur

en: Weight for @title
lv: Svars @title
