OPAC (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (52 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Author
be: Аўтар

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Display settings
be: Налады паказу

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Test
be: Тэст

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Unknown
be: Невядомы

en: type
be: тып

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Header
be: Загаловак

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Items
be: Элементы

en: Operation
be: Аперацыя

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: Refine
be: Змяніць

en: Undo
be: Адмена

en: any
be: любы

en: Show only items where
be: Паказваць толькі элементы, дзе

en: About
be: Аб

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Add content type
be: Дадаць тып змесціва

en: Date type
be: Фармат даты

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
be[0]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэты элемент?
be[1]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэтыя элементы?

en: and where %property is %value
be: і дзе %property прымае значэнне %value

en: where %property is %value
be: дзе %property прымае значэнне %value

en: and where
be: і дзе

en: Weight for @title
be: Вага для @title
