OPAC (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Author
lt: Autorius

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Test
lt: Testas

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: type
lt: tipas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Header
lt: Antraštė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Items
lt: Elementai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: any
lt: visi

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: About
lt: Apie

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Add content type
lt: Pridėti turinio tipą

en: New field
lt: Naujas laukelis

en: Library
lt: Biblioteka

en: Date type
lt: Datos tipas

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: where %property is %value
lt: čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia

en: Weight for @title
lt: @title svoris
