OPAC (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (21 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Add content type
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ ਸ਼ਾਮਲ
