OPAC (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (54 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Author
sk: Autor

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Unknown
sk: Neznámy

en: type
sk: typ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Header
sk: Hlavička

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Items
sk: Položky

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Operation
sk: Operácia

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Refine
sk: Obmedziť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: any
sk: ľubovoľne

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Show only items where
sk: Zobraziť iba položky kde

en: No title
sk: Bez nadpisu

en: About
sk: Informácie o

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Add content type
sk: Pridať typ obsahu

en: New field
sk: Nové pole

en: Library
sk: Knižnica

en: Date type
sk: Typ dátumu

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť túto položku?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?

en: and where %property is %value
sk: a kde %property je %value

en: where %property is %value
sk: kde %property je %value

en: and where
sk: a kde

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
