OPAC (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (57 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Author
gl: Autor/a

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Test
gl: Proba

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Visible
gl: Visíbel

en: Updated
gl: Actualizado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: type
gl: tipo

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Header
gl: Encabezado

en: Filter
gl: Filtro

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Items
gl: Elementos

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Operation
gl: Operación

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: any
gl: calquera

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Show only items where
gl: Amosar só os elementos nos que

en: No title
gl: Sen título

en: About
gl: Información

en: Create @name
gl: Crear @name

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Add content type
gl: Engadir un tipo de contido

en: New field
gl: Novo campo

en: Date type
gl: Tipo de data

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
gl[0]: Seguro que quere borrar este elemento?
gl[1]: Seguro que quere borrar estes elementos?

en: and where %property is %value
gl: e onde %property é %value

en: where %property is %value
gl: onde %property é %value

en: and where
gl: e onde

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
