OPAC (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (49 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Author
bg: Автор

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Test
bg: Тест

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Visible
bg: Видим

en: Updated
bg: Обновено

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: type
bg: тип

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Configuration saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Url
bg: URL

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Inline
bg: В една линия

en: Filter
bg: Филтър

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Operation
bg: Действие

en: Add rule
bg: Добавяне на правило

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: Refine
bg: Подобряване

en: Undo
bg: Отмени

en: any
bg: всички

en: Show only items where
bg: Показва само елементите, които

en: Create @name
bg: Създай @name

en: Add content type
bg: Добави тип съдържание

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
