OPAC (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (42 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Author
kk: Автор

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Test
kk: Тест

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: type
kk: түр

en: Configure
kk: Баптау

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Configuration saved.
kk: Конфигурация сақталды.

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Operation
kk: Операция

en: Add rule
kk: Заңды құру

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: Refine
kk: Жаңарту

en: Undo
kk: Қайтару

en: Show only items where
kk: Төмендегі фильтрге сәйкес элементтерді көрсету

en: Create @name
kk: @name құру

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Add content type
kk: Контент түрін қосу
