OPAC (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (56 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Author
ku: نووسەر

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Visible
ku: بینراو

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: type
ku: جۆر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Configuration saved.
ku: شێوەپێدان پاشەکەوت کرا.

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: Operation
ku: کردار

en: Add rule
ku: یاسا زیاد بکە

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: any
ku: هەر کام

en: <Hidden>
ku: <شارراوە>

en: Above
ku: سەرەوە

en: Show only items where
ku: تەنها ئەوانە پیشان بدە کە

en: About
ku: دەربارە

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Add content type
ku: جۆرێکی ناوه‌ڕۆک زیاد بکه‌

en: Date type
ku: جۆری بەروار

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ku[0]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشە؟
ku[1]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشانە؟

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
