OPAC (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Display settings
de: Aazeige-Ystellige

en: Visible
de: Sichtbar

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: any
de: irgendeine
