OPAC (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (37 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Configuration saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Header
nn: Topptekst

en: Filter
nn: Filtrer

en: Integer
nn: Heiltal

en: Add rule
nn: Legg til regel

en: <Hidden>
nn: <Skjult>

en: Above
nn: Over

en: Create @name
nn: Lag @name

en: Add content type
nn: Legg til innhaldstype

en: Library
nn: Bibliotek
