OPAC (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Content type
se: Šládja

en: About
se: Birra

en: Create @name
se: Ásat @name
