OPAC (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (47 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Author
sl: Avtor

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Unknown
sl: Neznan

en: type
sl: tip

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Configure
sl: Nastavi

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: Header
sl: Glava

en: Inline
sl: V vrstici

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Integer
sl: Celo število

en: Add rule
sl: Dodaj pravilo

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: Refine
sl: Zožaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: any
sl: karkoli

en: <Hidden>
sl: <Skrito>

en: Show only items where
sl: Prikaži samo elemente, kjer

en: About
sl: O modulu

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Add content type
sl: Dodaj vrsto vsebine
