OPAC (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (29 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Above
my: အပေါ်

en: About
my: အကြောင်း
