OPAC (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Author
ps: ليكوال

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Visible
ps: لیدوړ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Configure
ps: سازول

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Header
ps: سرۍ

en: Inline
ps: ننليكى

en: Filter
ps: چاڼ

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Undo
ps: ناکړ

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Above
ps: پورته

en: About
ps: په اړه
