OPAC (7.x-1.6) - en to sq translation catalogue (44 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Author
sq: Autori

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: type
sq: lloji

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Configuration saved.
sq: Konfigurimi u ruajt.

en: Url
sq: Adresa Url

en: Header
sq: Titulli

en: Filter
sq: Filtri

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Operation
sq: Veprimi

en: Add rule
sq: Shto rregullën

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: Refine
sq: Përcakto më me hollësi

en: Undo
sq: Anullo

en: any
sq: çfarëdo

en: <Hidden>
sq: <Padukshme>

en: Above
sq: Sipër

en: Show only items where
sq: Shfaq vetëm elementët e llojit

en: About
sq: Informacione

en: Create @name
sq: Krijo @name

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Add content type
sq: Krijo lloj përmbajtje

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
