OPAC (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Author
sr: Аутор

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
