OPAC (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Author
az: Müəllif

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Unknown
az: Naməlum

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Header
az: Başlıq

en: Inline
az: Xətdə

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Integer
az: Tam

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Above
az: Yuxarıda

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: About
az: Haqqında

en: Create @name
az: @name yaradın

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Add content type
az: Məzmun növü əlavə edin

en: Date type
az: Tarix növü
