OPAC (7.x-2.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Confirm
mk: Потврда

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Content types
mk: Типови содржина

en: edit
mk: промени

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Add rule
mk: Додавање правило

en: Add content type
mk: Додавање тип содржина
