OPAC (7.x-2.0-alpha2) - en to am translation catalogue (33 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Author
am: ደራሲ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: type
am: ዓይነት

en: Configure
am: ውቀር

en: Email
am: ኢሜይል

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: Header
am: ራስጌ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Integer
am: ኢንቲጀር

en: Add rule
am: መመሪያ ጨምር

en: Mapping
am: ማዛመድ

en: Create @name
am: @name ፍጠር

en: Add content type
am: የይዞታ ዓይነት ጨምር
