OPAC (7.x-2.0-alpha2) - en to km translation catalogue (61 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: type
km: ប្រភេទ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Configuration saved.
km: បានរក្សាទុក​ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Filter
km: តម្រង

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Add rule
km: បន្ថែម​ច្បាប់

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: Refine
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: any
km: ណា​មួយ

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: <Hidden>
km: <ដែល​លាក់>

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Show only items where
km: បង្ហាញ​តែ​ធាតុ​ដែល

en: About
km: អំពី

en: Create @name
km: បង្កើត @name

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Add content type
km: បន្ថែម​ប្រភេទ​មាតិកា

en: Date type
km: ប្រភេទ​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​នេះ​ឬ​?

en: and where %property is %value
km: ហើយ​ដែល %property គឺ %value

en: where %property is %value
km: ដែល %property គឺ %value

en: and where
km: ហើយ​ដែល

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
