OPAC (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (65 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Author
eu: Egilea

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: type
eu: mota

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: Url
eu: URLa

en: Header
eu: Goiburua

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Address
eu: Helbidea

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Integer
eu: Osokoa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Add rule
eu: Gehitu araua

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: Refine
eu: Findu

en: Undo
eu: Desegin

en: any
eu: edozein

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: Above
eu: Gainean

en: Show only items where
eu: Erakutsi soilik elementuak non

en: No title
eu: Izenbururik ez

en: About
eu: (r)i buruz

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Add content type
eu: Gehitu eduki mota

en: User pages
eu: Erabiltzaile orriak

en: No items
eu: Elementurik ez

en: New field
eu: Eremu berria

en: Date type
eu: Data mota

en: Label display
eu: Etiketa ikusi
