OPAC (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (43 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: type
hy: տեսակ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Date type
hy: Տվյալների տիպ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
