OPAC (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: type
ne: प्रकार

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Header
ne: हेडर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस
