OPAC (7.x-2.3) - en to bo translation catalogue (73 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: type
bo: རིགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Configuration saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term name
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང

en: Address
bo: ས་གནས

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: Refine
bo: ལེགས་སྒྲིག

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: any
bo: གང་རུང

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: <Hidden>
bo: <གབ་པ།>

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Show only items where
bo: གཤམ་གྱི་ཆ་རྐྱེན་དང་མཐུན་པའི་དོན་ཚན་ཁོ་ན་མངོན་པ།

en: No title
bo: ཁ་བྱང་མེད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: Delete content type
bo: ནང་དོན་རིགས་བསུབ་པ

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Add content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས་ཁ་སྣོན

en: New field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ

en: Date type
bo: ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱིས་རྣམ་གྲངས་འདི་དག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Edit content type
bo: ནང་དོན་རིགས་རྩོམ་སྒྲིག

en: and where %property is %value
bo: མ་ཚད་%property་ནི་%value་ཡིན་པ

en: where %property is %value
bo: %property ་ནི་%value་ཡིན་པ

en: and where
bo: ད་དུང་

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
