OPAC (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (86 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Author
ca: Autor

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: password
ca: contrasenya

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Unknown
ca: Desconegut

en: type
ca: tipus

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Header
ca: Capçalera

en: Inline
ca: En línia

en: Filter
ca: Filtra

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term name
ca: Nom del terme

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Operator
ca: Operador

en: Integer
ca: Enter

en: Operation
ca: Operació

en: City
ca: Ciutat

en: Add rule
ca: Afegeix la regla

en: Zip code
ca: Codi postal

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Refine
ca: Refina

en: Undo
ca: Desfés

en: is equal to
ca: és igual a

en: is not equal to
ca: no és igual a

en: any
ca: qualsevol

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: Authentication
ca: Autenticació

en: <Hidden>
ca: <Ocult>

en: Above
ca: A sobre

en: Surname
ca: Cognoms

en: Mapping
ca: Associacions

en: Show only items where
ca: Veure només els elements on

en: No title
ca: Sense títol

en: Registration form
ca: Formulari de registre

en: About
ca: Detalls

en: Create @name
ca: Crea @name

en: Delete content type
ca: Elimina el tipus de contingut

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Add content type
ca: Afegeix un tipus de contingut

en: User pages
ca: Pàgines d'usuari

en: No items
ca: Sense elements

en: New field
ca: Nou camp

en: Library
ca: Biblioteca

en: Date type
ca: Tipus de data

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest element?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests elements?

en: Edit content type
ca: Edita el tipus de contingut

en: The @label field of the node.
ca: El camp @label del node.

en: and where %property is %value
ca: i on %property és %value

en: where %property is %value
ca: on %property és %value

en: and where
ca: i on

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: Label display
ca: Presentació de l'etiqueta
