OPAC (7.x-2.3) - en to hr translation catalogue (71 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Author
hr: Autor

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Tag
hr: Oznaka

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: type
hr: vrsta

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Email
hr: E-pošta

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Configuration saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Inline
hr: U istom redu

en: Filter
hr: Pročisti

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Operation
hr: Operacija

en: Add rule
hr: Dodaj pravilo

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: Refine
hr: Pročisti

en: Undo
hr: Poništi

en: any
hr: bilo koji

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene

en: <Hidden>
hr: <Skriveno>

en: Above
hr: Iznad

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: Show only items where
hr: Pokaži samo stavke gdje

en: About
hr: Opis

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: Delete content type
hr: Ukloni vrstu sadržaja

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Add content type
hr: Dodaje vrstu sadržaja

en: New field
hr: Novo polje

en: Date type
hr: Vrsta datuma

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hr[0]: Želite li zbilja ukloniti ovu stavku?
hr[1]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?
hr[2]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?

en: Edit content type
hr: Uređuje vrstu sadržaja

en: and where %property is %value
hr: i gdje %property je %value

en: where %property is %value
hr: gdje %property je %value

en: and where
hr: i gdje

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
