OPAC (7.x-2.3) - en to ug translation catalogue (39 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Login
ug: كىرىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Test
ug: سىناق

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Configuration saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Address
ug: ئادرېس

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Refine
ug: تەپسىلاتى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: any
ug: ھەرقانداق

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: <Hidden>
ug: <يوشۇرۇش>

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: Show only items where
ug: پەقەت تۆۋەندىكى شەرتكە ئۇيغۇن مەزمۇنلارنى كۆرسىتىش:

en: About
ug: ھەققىدە

en: Add content type
ug: مەزمۇن تۈرى قوشۇش
