OPAC (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (58 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Author
jv: Penulis

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Tag
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Test
jv: Ujian

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Visible
jv: Kétok

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: type
jv: tipe

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi uwis disimpen.

en: Filter
jv: Saring

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Operation
jv: Operasi

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: Refine
jv: Alusana

en: Undo
jv: Baléknā

en: any
jv: sembarang

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.

en: <Hidden>
jv: <Umpetna>

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Show only items where
jv: Tampilna item iki yén

en: About
jv: Ngenani

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Add content type
jv: Tambah tipe konten

en: Date type
jv: Tipe data

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
jv[0]: Sampéyan arep mbusak item iki?
jv[1]: Sampéyan arep mbusak item-item iki?

en: and where %property is %value
jv: lan nalika %property padha karo %value

en: where %property is %value
jv: nalika %property padha karo %value

en: and where
jv: lan nalika

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
