OPAC (7.x-2.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (18 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana

en: type
mg: karazana

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: any
mg: izy rehetra

en: Show only items where
mg: Lisitry ireo lahatsoratra izay manaraka ireto fehi-petra ireto

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
