OPAC (7.x-2.3) - en to pl translation catalogue (89 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Author
pl: Autor

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: password
pl: hasło

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Visible
pl: Widoczny

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Unknown
pl: Nieznany

en: type
pl: typ

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Url
pl: URL

en: Header
pl: Nagłówek

en: Inline
pl: Przed polem

en: Filter
pl: Filtr

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Term name
pl: Nazwa terminu

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: Operation
pl: Czynność

en: City
pl: Miasto

en: Add rule
pl: Dodaj regułę

en: Zip code
pl: Kod pocztowy

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Refine
pl: Uwzględnij

en: Undo
pl: Cofnij

en: is equal to
pl: jest równe do

en: is not equal to
pl: nie jest równe do

en: any
pl: dowolny

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: <Hidden>
pl: <Ukryte>

en: Above
pl: Ponad polem

en: Use
pl: Użyj

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Show only items where
pl: Pokaż tylko te elementy, których

en: No title
pl: Brak tytułu

en: Select a field
pl: Wybierz pole

en: Registration form
pl: Formularz rejestracji

en: About
pl: O stronie

en: Fieldset title
pl: Tytuł zbioru pól

en: Create @name
pl: Utwórz @name

en: Delete content type
pl: Usuń rodzaj zawartości

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Add content type
pl: Dodaj rodzaj zawartości

en: User pages
pl: Strony użytkownika

en: No items
pl: Brak elementów

en: New field
pl: Nowe pole

en: Library
pl: Biblioteka

en: Date type
pl: Typ daty

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?

en: Edit content type
pl: Edytuj typ zawartości

en: Mr.
pl: Pan

en: View server details.
pl: Zobacz szczegóły serwera.

en: The @label field of the node.
pl: Pole @label węzła.

en: and where %property is %value
pl: i gdzie %property jest %value

en: where %property is %value
pl: gdzie %property jest %value

en: and where
pl: i gdzie

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Label display
pl: Wyświetlanie etykiety
