OPAC (7.x-3.0-alpha4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Password
az: Parol

en: edit
az: redaktə et
