OPAC (7.x-3.0-alpha4) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: City
ga: Cathair

en: Surname
ga: Sloinne
