OPAC (7.x-3.0-alpha4) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Register
ht: Kreye kont

en: Operations
ht: Operasyon

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Date
ht: Dat

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Filter
ht: Filtre

en: Vocabulary
ht: Vokabilè
